Fitness centrum Konstantin

Fitness centrum je vybaveno špičkovými stroji od firmy STAR TRAC rozdělenými do kardio a tréninkové zóny.

Předplatné do Fitness centra Konstantin

 

Kardio zóna nabízí trenažéry na chůzi a běh, spinnery, total body trainery a Recumbent rotoped.

Tréninková zóna disponuje strojem Human Sport, který se zaměřuje na trénink všech částí lidského těla.

Kompletní fitness centrum je vybaveno 12 fitness stroji:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2x Běžecký trenažér
Běžecký trenažér je oblíbenou formou aktivity, ať už na získání fyzické kondice, tak na redukci tuku. Běh byl odjakživa základní lidskou aktivitou a běžecký pás tak zajistí zcela přirozený a účinný pohyb. Důležité je, jak je běžecký pás odpružen s ohledem na klouby, jak velkou má běžeckou plochu a jak silný je motor vzhledem k požadované rychlosti a Vaší hmotnosti.

2x Eliptický trenažér
Eliptický trenažér, nazývaný též crossový trenažér či orbitrek je velmi oblíbený pro svou univerzálnost. Eliptické trenažéry zatěžují většinu svalových skupin, jsou vhodné k redukci tuku i zvyšování sportovní výkonnosti.

2x Cyklistický trenažér
Cyklotrenažéry jsou obdobou rotopedů, ale jsou vhodnější spíše na sportovnější použití. I zde má pravidelný trénink pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA1x Rotoped s opěrkou zad
Rotopedy patří mezi oblíbené formy osobního tréninku. K přednostem rotopedu patří široký rozsah použití od rehabilitačního cvičení až po náročné sportovní tréninky. Rotoped optimálně zatěžuje srdce. Pravidelný trénink na něm má pozitivní vliv na krevní tlak a účinně podporuje spalování tuků. Nabízíme rotoped horizontální (tzv. recumbent), na kterém sedíte s opřenými zády a šlapky máte před sebou.

1x Veslařský trenažér
Veslařský trenažér je považován za jednu z nejlepších forem tréninku. Zatěžuje kompletně celou postavu, zpevňuje zádové a břišní svaly a je účinný pro svaly nohou a hýždí.

1x Kladkový stroj na posilování ramen a hrudníku

1x Kladkový stroj na posilování zad

1x Kladkový stroj na posilování břicha a paží

1x Kladkový stroj na posilování deltových svalů

Bezbariérový vstup – výtah do fitness centra přímo z ulice pro vozíčkáře.